Sianów, Dworcowa 16
cww trust seal

O NAS

GANC IZOLACJE Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług izolacyjnych dla handlu i przemysłu. Podstawową gałęzią usług oferowanych przez GANC Izolacje Sp. z o.o. jest budowa chłodni i mroźni w obiektach handlowych i produkcyjnych w systemie płyt warstwowych oraz tradycyjnym. Ponadto specjalizujemy się w dostawach i montażu drzwi dla chłodni i mroźni (wewnętrznych i zewnętrznych). Wykonujemy specjalistyczne roboty posadzkarskie i płytkarskie obiektów przemysłowych. Projektujemy i wykonujemy hale magazynowe oraz produkcyjne.

Kadra inżynieryjna oraz pracownicy firmy GANC Izolacje Sp. z o.o. posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nasze wykonawstwo charakteryzuje się najwyższą jakością i precyzją. Firma jest realizatorem wielu prac w zakresie kompleksowej budowy komór chłodniczych i mroźniczych w obiektach handlowych i przemysłowych na terenie całej Polski. W swoim dorobku posiadamy także realizacje obudowy panelowej konstrukcji stalowych hali magazynowych i produkcyjnych.

Każda inwestycja jest dokładnie analizowana z inwestorem pod kątem optymalizacji kosztowej. Z zasady zalecamy naszym klientom sprawdzone materiały o jakości gwarantującej trwałość i niezawodność. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem handlowym i dystrybutorem na Polskę drzwi niemieckich producentów COOLIT, EMS oraz PFEUFER, wykonywanych z wysokiej klasy materiałów, posiadających niskie współczynniki przenikalności cieplnej.

Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług.

cww trust seal